“Kāre” ar augstu atzinību noslēdz sezonu

IMG_2235

Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas tautas deju kolektīvs “Kāre” ar labi padarīta darba apziņu tuvojas sezonas noslēgumam. Vēl tikai “jāizdejo” divi īpaši notikumi – 28.maijā jāpārstāv Kokneses novads 4. Vecumnieku novada Dziesmu un deju svētkos “Mana zeme “, bet 4.jūnijā kopā ar visiem Aizkraukles deju apriņķa dejotājiem jāveido koši raksti Aizkraukles stadionā lielkoncertā “Es mācēju danci vest”.

Sezonas noslēgums “Kārei” devis gandarījumu par ieguldītā darba novērtējumu. Jau 16.aprīlī Aizkraukles deju apriņķa kolektīvu skatē jauniešu deju kolektīvu C grupā “Kāre” ieguva 1.pakāpi ( vērtējums – 41,42 punkti).

11.maijā Jelgavā notika Valsts izglītības satura centra rīkotais radošais pasākums profesionālās izglītības iestāžu jauniešiem “Radi, rādi, raidi 2016”. Tas ir centrālais un nozīmīgākais notikums visiem pašdarbības kolektīviem un interešu pulciņiem mūsu izglītības sistēmā. Jelgavā savas prasmes rādīja gan dejotāji, dziedātāji mūziķi, gan individuālie izpildītāji un pat modes un frizūru demonstrētāji. “Kāre” šajā kopkoncertā – skatē izpildīja trīs dejas: cēli lirisko “Viņpus upes ozoliņi “ Jāņa Purviņa horeogrāfijā, latgaliski azartisko “Sēju savas jaunas dienas” Artas Melnalksnes horeogrāfijā un Ulda Žagatas seno, iemīļoto solo deju “Raibie cimdi”, kas no solistiem pieprasa ne tikai tehniskās prasmes, bet lielu aktiermeistarību. “Kāres “ sniegums šajā skatē tika novērtēts ar visaugstākajiem punktiem starp Zemgales novada profesionālo skolu dejotājiem – “Kāre” saņēma 48 punktus! Savukārt “Raibo cimdu” solisti Renāte Jaudzema un Elvis Bērzkalns kā individuālie izpildītāji tika novērtēti ar 48, 5 punktiem ( no 50 iespējamiem). Sezona ir izdejota godam!

This entry was posted in Raksts. Bookmark the permalink.